Promo logitech g502


Herstellergarantie: 3 Jahre, lieferumfang: G502 Proteus Spectrum Gaming, tuninggewichte mit Etui.
Pidejme k tomu fakt, e my se opravdu dobe drí a navíc je symetrická, take i leváci si pijdou na své, a máme kandidáta na nejlepí.
12 000 DPI Makro Support yes.
Der schwarze Look wird durch die 2-Zonen-RGB-Beleuchtung komplettiert, wodurch der Nutzer zwischen 16,8 Millionen Farben wählen kann.
Redakce si vyhrazuje právo odstranit nesluné a nevhodné píspvky.Logitech se svojí G900 prost nemí na masy, ale na absolutní nadence.Optick senzor PMW 3366 pracuje na baterky stejn tak dobe jako na drát.Der optische Sensor verarbeitet dabei die aufgenommen Daten der Oberflächen mit einem 32-Bit-Mikroprozessor.To co je radost pro leváka, je zklamání pro praváka (ten se toti o blaho leváka nestará a naopak sobecky chce co nejlepí ergonomii, která je symetrií kompromitována).
Maximální zrychlení i rychlost concours gestionnaire de scolarité snímání jsou také jak z jiného svta, take jde opravdu o top volbu mezi senzory.
Jejich hlasy jsme vyslyeli a vytvoili jsme my, na jejím ladní a testování se podíleli profesionální hrái, aby nám pomohli vylepit pesnost, pohodlí a vkon.
Und auch sonst wurde die Maus optimiert, um möglichst schnelle und genaue Aktionen auf dem Schlachtfeld auszuführen.
Mit weniger als einer Millisekunde, an den Computer übertragen.Dabei kann die Maus auf bis zu 40 G beschleunigt werden und eine Geschwindigkeit von bis zu 7,6 m/sek.Tagy: Logitech, g900, chaos, spectrum optická bezdrátová, pMW-3366, rGB, pedchozí.Die G-Serie repräsentiert die Gaming-Linie von Logitech und richtet sich daher an die zockende Community.Optick sníma lze navíc vyladit k dosaení optimálního sledování pohybu pi pizvednutí a s maximální rychlostí snímání na jakémkoli herním povrchu.Máme co do inní s ultimátní myí?Kde je tedy háek?Technologie Delta Zero, kterou optick sníma vyuívá, minimalizuje odchylky pesnosti, k nim jinak dochází pi rznch rychlostech pohybu a kterm se obvykle íká zrychlení vlivem myi.Herní my Logitech G502 Proteus Spectrum vychází ze svého code promo cinema grand ecran pedchdce G502 Proteus Core, ze kterého si bere ty nejlepí vlastnosti, a navíc pidává RGB osvtlení, které si uivatelé mohou sami upravovat.Mechanické mikrospínae pod kadm tlaítkem zlepují pocit pi klikání, jeho rychlost a pesnost.

Prostednictvím aplikace Logitech Gaming Software si me uivatel pizpsobit i svtelné efekty myi, a to prostednictvím vbru z více ne 16 milion barev.
Die DPI-Rate lässt sich auch in fünf verschieden Stufen auf 200 DPI herunterschalten und wird dabei über drei kleine LEDs angezeigt.
Produktov list vrobku z katalogu Icecat.

[L_RANDNUM-10-999]
Sitemap